Skip links

Atacom Hakkında

Kurulduğu 1994 yılından bu yana bir teknoloji ve hizmet sağlayıcısı olarak Atacom; operasyonlarınızı yönetmenizi, BT altyapınızı optimize etmenizi, işinizi güvenli hale getirmenizi ve akıllı bir işletmeye dönüşümünüzü sağlar.

Dünyanın en iyi teknoloji şirketlerinin önde gelen ürünleri ve yenilikçi hizmetleri üzerine inşa edilen çözümlerimiz, iş sonuçlarına odaklanır ve konu uzmanlarımız tarafından uygulanır.

BT altyapınızın, günlük operasyonlarınızın, iş hedeflerinizin ve ölçeklenebilirlik planlarınızın değerlendirmesiyle başlayarak, size üst seviye mimari tasarımından, ürünlerin kurulumuna ve sürekli desteğine kadar uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Atacom, dijital çağdaki güvenilir danışmanınızdır.

Vizyon

Müşterilerimizin dijital çağda rekabetçi kalarak büyümesini sağlamak.

Misyon

Misyonumuz, kurumsal düzeyde hizmetlerle tamamlanan geleceğin yıkıcı teknolojilerini kullanarak dijitalleşmeye bütünsel bir yaklaşım sunmaktır.

İnovasyona ve veri odaklı teknolojilerin kullanımına öncelik veriyor, dijital ekosistemin stratejik oyuncularıyla ortaklık kuruyor ve iş dünyasında değişim kültürünü teşvik ediyoruz.

Değerlerimiz:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.

Müşterilerimizle olan tüm etkileşimlere değer veriyor, ihtiyaçlarını analiz etmek ve anlamak için onlarla birlikte çalışarak, sevdikleri çözümler üretiyoruz.

Birlikte daha güçlüyüz

Birbirimizi desteklediğimiz olumlu tutum; açık, dürüst ve anlamlı ilişkileri teşvik eder. Farklı düşünceleri ve çeşitliliğimizi kucaklıyoruz. Takım olarak kazandığımız veya kaybettiğimiz için birbirimize yatırım yapıyor ve birbirimizi destekliyoruz.

Doğru olanı yapıyoruz

Doğruluk, yaptığımız her şeyin temelidir. Dürüstlük, güven ve şeffaflığa olan bağlılığımız için takdir ediliyor ve saygı duyuluyoruz. Kimse izlemese bile doğru olanı yapıyoruz.

Mükemmellik ruh halimizdir

Yüksek standartlarımız var. Sürekli olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak için kendimizi zorluyor ve detayları hayata geçiriyoruz. Her gün yeteneklerimiz, tutkumuz ve gayretimizle bir etki yaratmak için çalışıyoruz. Yaptığımız işle gurur duyuyoruz.

Uzun vadeli etkiye inanıyoruz

Uzun vadeli ilişkiler kurma amacımız, bizi kısa vadeli kazanımlar peşinde koşmak yerine zamanın ötesinde düşünmeye ve hareket etmeye teşvik ediyor. Tüm sonuçları görmek zaman alacak olsa bile en etkili olacak adımları atıyoruz.