Skip links

Tekin AKTAN

Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı

Atacom’un kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu başkanı olarak; Tekin Aktan şirketin uzun vadeli yön ve stratejisinden sorumludur.

BT endüstrisinde 30 yıldan fazla deneyime sahip olan Tekin Aktan, Atacom’u kurmadan önce farklı şirketlerde sistem mühendisi, bilgisayar eğitmeni ve teknik bölüm müdürü olarak görev aldı.

Tekin Aktan, İstanbul Teknik Üniversitesi elektrik mühendisliği bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Murat ARKALI

Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

Atacom Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi olarak; Murat Arkalı şirketin pazara gidiş organizasyonundan sorumludur.

Veri yönetimi endüstrisinde 15 yıldan fazla deneyime sahip olan Murat Arkalı, Atacom’a katılmadan önce Tech Data’da NetApp İş Birimi ülke müdürü olarak görev aldı. Kariyeri boyunca NetApp, Fujitsu Technology Solutions, EMC ve Emerson Network Power şirketlerinde farklı görevlerde bulundu.

Murat Arkalı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Southern Illinois Üniversitesi elektrik ve bilgisayar mühendisliği ve Southern Methodist Üniversitesi hesaplamalı ve uygulamalı matematik alanlarında yüksek lisans derecelerini almıştır.

Funda AKTAN

Finans Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi

Atacom Mali İşler Direktörü ve Yönetim Kurulu üyesi olarak; Funda Aktan şirketin mali ve idari işler organizasyonundan sorumludur.

Finans ve insan kaynakları alanında 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Funda Aktan, Atacom’a ortak olarak katılmadan önce Show TV ve Omsan Lojistik şirketlerinde farklı insan kaynakları görevlerinde bulundu.

Funda Aktan, Marmara Üniversitesi ekonomi bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Levent KAPTANOĞLU

Teknoloji Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi

Teknoloji Direktörlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüten Levent Kaptanoğlu, Atacom’un teknik vizyonuna liderlik etmekte olup, şirketin sunduğu çözüm ve hizmetlerden sorumludur.

Bilgi teknolojileri alanında 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Levent Kaptanoğlu, Atacom’a katılmadan önce Tech Data Türkiye’de NetApp İş Birimi Çözüm Müdürü olarak görev aldı. Kariyeri boyunca NetApp, EMC ve Prolink şirketlerinde farklı görevlerde bulundu.

Levent Kaptanoğlu, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği’nde lisans eğitimini tamamlamıştır.